vospfs.cz

Vyprask od holky zpoved


vyprask od holky zpoved

Jedinečný zvuk sboru GREGORIAN se v roce 2020 opět vydá na turné po celém světě. Bude to 20. výročí jejich vzniku v roce 1995. Jako hlavní koncertní sál turné bude sloužit Staré činoherní divadlo v Praze, kde vznikaly jejich úspěšné muzikály. Emotivní vystoupení a mistrovský přednes tohoto mužského a ženského sborového orchestru vás donutí vzpomenout si na své první lásky a při každém představení se k nim prostě přidat, protože zpívají vaše oblíbené písně...

.

Gregorian je r , mistři světa ve sborové hudbě. Již dvacet let ohromuje Gregorian svými mimořádnými výkony publikum od Jižní Afriky po New York, od Moskvy po Milán.

.

Navštívili jsme skupinu GREGORIAN a připravují prohlídku.

.

Vydáváme (na internetu) CD, knihy a DVD se zpověďmi (zpovědi z televize, z jiných televizních pořadů, z rádia a některé dialogy ze života). Zpovědní místo, kam mohou lidé přijít a vzájemně se vyzpovídat. Zpovědní televize bez cenzury ".

.

Gregorian je německý vokální soubor. Jejich hudba je nejlépe klasifikována jako new-age, ačkoli čerpá také z vlivů středověké, klasické a elektronické hudby. Současné složení Gregorian tvoří Dominik Klein (tenor), Stephan Funk (kontratenor), Stefan Härpfer (tenor), Ivo Niehe (bas) a Markus Pfeiffer (baryton/bas).

.

Toto album je autentickou reprodukcí gregoriánského chorálu, vzniklo ve spolupráci s původní skupinou a obsahuje nahrávky z nejvýznamnějších poutních míst, jako jsou Řím, Assisi, Santiago de Compostela, Padova a Londýn.

.

Bing Google